Zobacz nasz profil na Facebooku english

Portfolio
projektów indywidualnych
przykładowy wybór

Systemy CRM i FK

Specjalizujemy się w tworzeniu wielostanowiskowych, bazodanowych aplikacji do zarządzania szeroko rozumianymi zasobami w firmach i instytucjach publicznych. Budujemy je z wykorzystaniem rozwijanego przez nas od wielu lat, wszechstronnie sprawdzonego w praktyce, autorskiego frameworku odpowiedzialnego zarówno za składowanie i kontrolę dostępu do danych, jak i za wygląd oraz działanie interfejsu użytkownika.

Sprzedaż i produkcja - branża reklamowa

Aplikacja do zarządzania i nadzoru nad cyklem produkcji. Udostępnia użytkownikom z różnych działów firmy informacje na temat bieżącego statusu zamówień, z elementami zarządzania magazynem i księgowością.

 

Handel produktami rolnymi i księgowość

Aplikacja do zarządzania operacjami handlu towarami masowymi oraz świadczeniem usług transportowych, zawierająca również rozbudowany moduł fakturująco-księgowy zgodny z wymogami pełnej księgowości.

Zarządzanie firmą ochroniarską

Przeznaczona dla firmy ochroniarskiej aplikacja do zarządzania bazą zdarzeń zachodzących na nadzorowanym terenie, włączając w to bazę danych osobowych i dokumentację fotograficzną.

 

Zarządzenie instytucją samorządową

Aplikacja do zarządzania instytucją świadczącą usługi edukacyjno-kulturalne dla młodzieży, w szczególności w aspekcie bazy danych uczestników, w tym rozliczeń z nimi, oraz organizowanych dla nich zajęć.

Producja i sprzedaż - powozy konne

Aplikacja do zarządzania produkcją i sprzedażą w fabryce powozów konnych. Stanowi jednocześnie backend dla sklepu internetowego oraz jest przykładem integracji z naszymi ogólnodostępnymi programami.


Projekty webowe - strony internetowe, CRM, CMS, Wordpress

To bardzo szeroka i wysoce zróżnicowana kategoria projektów obejmująca praktycznie wszystko od prostych stron www po rozbudowane systemy CMS i CRM z interfejsem webowym oraz systemy blogowe. W zależności od specyfiki konkretnego projektu używamy zarówno autorskich rozwiązań i frameworków, jak również specjalizujemy się w wykorzystaniu silnika Wordpress.

Sklep internetowy - powozy konne

Projekt ściśle powiązany z jednym ze wspomnianych wyżej CRM-ów.
kutzmann.duokomp.pl

 

Sprzedaż i produkcja - branża reklamowa

Wspomniany wyżej system do zarządzania firmą dostarczającą produkty reklamowe był przez długi czas rozwijany w wersji z interfejsem webowym.

Serwis kulinarny

Zbudowany na silniku Wordpressa, nastawiony na obsługę znacznego ruchu quasi-blogowy CMS, ze wsparciem m.in. dla mediów społecznościowych oraz wyświetlania reklam.
www.kulinarnapokusa.pl

 

Serwis stowarzyszenia zawodowego detektywów

Oparty na Wordpresie typowy CMS organizacji zawodowej służący do prezentacji zarówno jej celów i struktury, jak i bieżących wydarzeń.
www.psld.pl

Serwis agencji detektywistycznej

Oparty na Wordpressie serwis agencji detektywistycznej prezentującej w rozbudowany sposób jej ofertę i strukturę. Zawiera też m.in. powiązany firmowy blog.
www.detectio.pl

 

Prezentacja oferty firmy detektywistycznej


www.rozwodowe.info


Fotoprojekty

Niemal od początku działalności naszej firmy tworzyliśmy rozwiązania przeznaczone dla branży fotograficznej w zakresie tworzenia różnego rodzaju fotoproduktów.

Obróbka zdjęć i fotogadżety

Aplikacje do przesyłania zdjęć przez internet oraz projektowania fotogadżetów. Dedykowane firmom/zakładom fotograficznym znacząco ułatwiają kontakt i wymianę materiałów z klientami.

 

Projektowanie fotoalbumów i kalendarzy

Aplikacje do projektowania albumów fotograficznych (fotoksiążek). Opierają się na stale rozwijanym przez nas od kilku lat dedykowanym tego rodzaju programom frameworku.


Inne

Kalkulatory

Kalkulatory podatkowe, kadrowo-płacowe i odsetkowe - na zamówienie klienta występowały w różnych konfiguracjach zarówno jako standardowe aplikacje dla systemu Windows jak i rozwiązania webowe.

 

Bezpieczne kanały komunikacji

Aplikacje wykorzystujące niestandardowe kanały komunikacji sieciowej oraz szyfrowanie np. plików do bezpiecznego przesyłania informacji wewnątrz firmy czy też na potrzeby działań detektywistycznych.

Integracje i dostosowania

Oferując gotowe programy dokonaliśmy również licznych ich dostosowań do wymagań klientów na indywidualne zamówienie, jak również stworzyliśmy mechanizmy ich integracji z indywidualnie zamawianymi rozwiązaniami.

 

Technika liternicza

Świadczymy usługi w zakresie digitalizacji czcionek oraz tworzenia oprogramowania do specjalistycznego projektowania, drukowania i instalowania napisów technicznych.

Obliczenia techniczne i statystyczne

Tworzymy oprogramowanie do specjalistycznych obliczeń matematycznych, fizycznych i statystycznych - we współpracy z ekspertami tej z dziedziny.