Newsletter - archiwum
Archiwum
newslettera
Zobacz nasz profil na Facebooku


| DuoKomp Kalkulatory 2.7.1 – 3 nowe komponenty pakietu

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, kontynuujemy stopniowy rozwój naszego pakietu kalkulatorów i weryfikatorów. W aktualnie udostępnionej wersji 2.7.1 dodaliśmy 3 nowe komponenty:

Kalkulator ryczałtów za nocleg stanowi uzupełnienie wcześniej dostępnej grupy kalkulatorów podróży służbowych. Jest to rozwiązanie pomocnicze od programu Delegacje, który zapewnia możliwość pełnego rozliczania podróży.

Weryfikacja podatników VAT w VIES poprzez kierowanie zapytań do systemu Komisji Europejskiej nie jest nowością w naszym oprogramowaniu ‐ wcześniej była już zintegrowana z programi Proste Faktury oraz Sprzedaż i Magazyn. Weryfikator w postaci osobnej aplikacji jest jednak bardzo wygodnym rozwiązaniem, gdy musimy dokonać sprawdzenia poza kontekstem konkretnej faktury czy zamówienia od nabywcy.

Całkowitą nowością jest natomiast Weryfikator IBAN. Podpowiemy przy okazji, że wątek sprawdzania numerów rachunków bankowych będzie kontynuowany w przyszłości. Weryfikator oprócz sprawdzenia matematycznej poprawności numeru rachunku bankowego w formacie IBAN dostarcza również dodatkowych informacji nt. kraju rejestracji rachunku, wymagań co do długości numeru oraz tego czy dany kraj funkcjonuje w systemie SEPA.

Wszystkie nowe i dotychczasowe kalkulatory i weryfikatory dostępne są jak zawsze na stronie https://www.twinpoints.pl//programs/kalkulatory/ w wersjach zarówno dla Windows jak i online.