Duokomp Delegacje
Krajowe i zagraniczne podróże służbowe
Zobacz nasz profil na Facebooku
Aktualna wersja 1.9.3
DuoKomp Delegacje – nowoczesny program do rozliczania krajowych i zagranicznych podróży służbowych.

DUOKOMP DELEGACJE - AKTUALNOŚCI

29-11-2022 | DuoKomp Delegacje 1.9.3 – aktualizacja parametrów podróży zagranicznych

Od 29 listopada 2022 r. obowiązują nowe stawki diet oraz limity za nocleg w podróżach zagranicznych. W związku z tym dokonaliśmy aktualizacji programu Delegacje, który zawiera teraz najnowsze tabele powyższych parametrów.

Podobnie jak w przypadku parametrów podróży krajowych, program pozwala wprawdzie na wprowadzanie dowolnych wartości. W związku z tym korzystanie z poprzednich wersji programu nie wyklucza poprawnego rozliczania delegacji wg stawek urzędowych, jednak muszą zostać wówczas skorygowane ręcznie. Dlatego ze względu na wygodę korzystania z programu oraz w celu uniknięcia błędów w rozliczeniach zalecamy jego aktualizację.

01-08-2022 | DuoKomp Delegacje 1.9.2 – nowa stawka diety w podróży krajowej

W związku ze zmianą domyślnej (urzędowej) stawki diety w krajowej podróży służbowej obowiązującą od 28 lipca 2022 r. opublikowaliśmy nową wersję programu Delegacje. Zmienia ona wprawdzie jedynie stawkę domyślną, co oznacza, że korzystanie z poprzednich wersji programu nie wyklucza poprawnego rozliczania delegacji wg stawek urzędowych – tworząc rozliczenia należy wówczas wyedytować odpowiednie pola. Nie mniej jednak ze względu na wygodę korzystania z programu oraz w celu uniknięcia błędów w rozliczeniach zalecamy mimo wszystko aktualizację.

31-05-2022 | DuoKomp Delegacje 1.9.1 – pobieranie kursów walut NBP po 20 maja 2022 r.

Ze względu na zmiany wprowadzone na serwerach NBP w zakresie udostępniania kursów walut po 20 maja 2022 r. funkcjonalność pobierania kursów przestała działać w naszym oprogramowaniu w wersjach dostępnych w tymże dniu. Aby przywrócić taką możliwość opublikowaliśmy m.in. nową wersję programu Delegacje.

Archiwum aktualności