Proste Faktury JPK
Komfort fakturowania dla każdego. Od 2006 r.
Zobacz nasz profil na Facebooku
Aktualna wersja 3.8.2

Proste Faktury JPK - PROMOCJE

Proste Faktury JPK – do 31 grudnia 2023 r. w promocji dla nowych użytkowników pierwsze 6 miesięcy pierwszego abonamentu GRATIS!

Jesteś nowym użytkownikiem Prostych Faktur? A może dopiero zamierzasz pobrać instalator lub po raz pierwszy spotykasz się z naszymi rozwiązaniami? Ponieważ to oprogramowanie kategorii shareware, użytkownik może przetestować je bez zobowiązań w rozsądnym okresie czasu - choć nie bez pewnych ograniczeń funkcjonalnych.

Teraz jednak mamy dla nowych użytkowników jeszcze atrakcyjniejszą ofertę: w przypadku rejestracji w okresie od 8.11.2023 do 31.12.2023, w swoim pierwszym abonamencie pierwsze 6 miesięcy otrzymasz całkowicie za darmo!

Co to oznacza? Jeśli będzie to abonament półroczny, będzie on całkowicie darmowy - otrzymasz klucz aktywacyjny z pominięciem etapu płatności. W przypadku abonamentów na 12, 18 i 24 miesiące, ich koszt zostanie pomniejszony proporcjonalnie o, odpowiednio, 1/2, 1/3 lub 1/4 kwoty regularnej. A co z użytkownikami preferującymi licencje bezterminowe? Mamy również i taką opcję w naszej ofercie i również dla niej w okresie promocyjnym zostanie naliczony rabat.

Poniżej cennik promocyjny obowiązujący dla nowych użytkowników od 8.11.2023 do 31.12.2023. Pełny cennik z komentarzem na zakładce Cenniki.

Ważność klucza aktywacyjnego Cena promocyjna
(brutto)
Cena regularna
(brutto)
6 miesięcy0,00 zł80,00 zł
12 miesięcy60,00 zł120,00 zł
18 miesięcy106,67 zł160,00 zł
24 miesiące150,00 zł200,00 zł
bezterminowy (tylko wersje 3.x)280,00 zł320,00 zł

Rabat naliczany jest automatycznie przez formularz zamówienia. Promocja łączy się z ewentualnymi innymi promocjami i naliczana jest jako ostatnia w kolejności - jeśli użytkownikowi przysługuje również rabat z innego tytułu, podane wyżej ceny promocyjne będą niższe.

Polecaj Proste Faktury. Możesz je mieć nawet za 1 zł.

Każdy użytkownik, który w czasie trwania akcji promocyjnej "Polecaj Proste Faktury" zakupi klucz aktywacyjny do programu na dowolny okres, otrzyma przypisany mu unikalny, ważny przez 6 miesięcy (180 dni) kod promocyjny. Kod taki może przekazać dowolnej liczbie innych osób/firm, polecając im korzystanie z programu Proste Faktury. Jeżeli osoba/firma, która nigdy nie posiadała wykupionego klucza aktywacyjnego do programu zakupi go, a składając zamówienie poda otrzymany kod promocyjny, uzyska wówczas 20% rabatu na pierwszy zakup klucza. Otrzyma też jak każdy inny swój własny kod promocyjny, który może przekazać dalej swoim znajomym i kontrahentom.

Za każdego użytkownika, który po raz pierwszy zakupi* klucz aktywacyjny do programu Proste Faktury, osobie/firmie, której kod promocyjny zostanie wpisany w formularzu zamówienia, przysługuje 20% rabatu na jedno kolejne przedłużenie ważności jej własnego klucza. Polecenie 1 nowego użytkownika oznacza 20% rabatu, 2 nowych użytkowników - 40% rabatu, itd. Jeśli za pomocą jednego kodu promocyjnego poleconych zostanie 5 lub więcej nowych użytkowników, cena kolejnego klucza wyniesie 1zł.


*) Użytkownikowi polecającemu rabat przysługuje pod warunkiem, że zamówienie użytkownika poleconego zostanie nie tylko złożone, ale faktycznie zrealizowane w określonym terminie - patrz ust. 5 Regulaminu promocji.

Regulamin promocji „Polecaj Proste Faktury” w wersji opublikowanej 5 lipca 2021 r.