Duokomp Kalkulatory
Płace · Odsetki · Amortyzacja · Waluty · Podróże
Zobacz nasz profil na Facebooku
Aktualna wersja 2.6
DuoKomp Kalkulatory - odsetki podatkowe i ustawowe, wynagrodzenia, amortyzacja, weryfikatory

DUOKOMP KALKULATORY - AKTUALNOŚCI

29-11-2022 | Aktualizacja kalkulatora diet zagranicznych oraz tabel parametrów

W związku ze zmianą stawek diet oraz limitów za nocleg w podróżach zagranicznych obowiązujących od dnia 29 listopada 2022 r., zaktualizowaliśmy:

08-09-2022 | Aktualizacja kalkulatorów i tabel odsetkowych

Ze względu na obowiązujące od dn. 8 września br. nowe stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego, zaktualizowaliśmy kalkulatory odsetek ustawowych i podatkowych oraz tabele odsetkowe na stronach z parametrami.

01-08-2022 | Aktualizacja kalkulatora diet krajowych

W związku ze zmianą stawki diety w podróżach krajowych z 30,00 na 38,00 zł od dnia 28 lipca 2022 r., zaktualizowaliśmy kalkulatory diet krajowych - w wesji online oraz w pakiecie instalowanym w systemie Windows.

06-07-2022 | Aktualizacja kalkulatorów wynagrodzeniowych

Wszystkie kalkulatory wynagrodzeniowe dostępne w naszym serwisie, zarówno online jak i aplikacje dla Windows, dostosowane są obecnie do zmian w prawie obowiązujących od dn. 1 lipca 2022 r.

W przypadku kalkulatorów online obsługują one ze względów technologiczych jedynie aktualny stan prawny. Nie mniej jednak kalkulatory wynagrodzeń dla Windows zawierają 2 profile ustawień - dla okresów do 30 czerwca 2022 r. i od 1 lipca 2022 r. Jeśli więc istnieje potrzeba wykonania obliczeń dotyczących pierwszego półrocza 2022 r., prosimy o skorzystanie z aplikacji dla Windows.

30-05-2022 | Aktualizacja kalkulatora walutowego

Ze względu na zmiany wprowadzone na serwerach NBP w zakresie pobierania kursów walut po 20 maja br. informujemy, że obecnie dostępny do pobrania kalkulator walutowy (wersja 2.6.0.22140, jako część całego pakietu) został dostosowany do nowych wymagań i zapewnia prawidłowe działanie tej funkcjonalności. W przypadku kalkulatora walutowego online funkcjonalność ta działała cały czas bez zakłóceń.

12-01-2022 | DuoKomp Kalkulatory 2022

Udostępniliśmy nową wersję kalkulatorów uwzględniającą zmiany legislacyjne obowiązujące od początku stycznia 2022 r. Aktualizacja dotyczy w praktyce następujących narzędzi:

  • Kalkulator wynagrodzeń z umowy o pracę,
  • Kalkulator wynagrodzeń cywilnoprawnych,
  • Kalkulator odsetek ustawowych (zmiana stóp procentowych z 5.01.2022).

Należy przy tym zakładać, że w ciągu najbliższych tygodni niemal pewne są kolejne aktualizacje. Pomijając nawet częste zmiany stóp procentowych NBP wpływające na stawki odsetek, bardzo dużo wątpliwości, problemów, ale też wciąż nawarstwiających się zmian legislacyjnych dostarcza tzw. "nowy ład". Dlatego stosownie do potrzeb będziemy nadal aktualizować trzy wyżej wymienione narzędzia.

Aktualizacją objęte są jak w każdym wypadku zarówno wersja on-line jak i programy dla systemu Windows. Nowe, aktualnie obowiązujące informacje zawierają również strony z parametrami.